رزرو نوبت اینترنتی دکتر مریم توسلی متخصص قلب و عروق ، شیراز

دکتر مریم توسلی

کد نظام پزشکی: 108729

Icon Rate (از 1 نظر)

دکتر مریم توسلی

متخصص: قلب و عروق

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر مریم توسلی در شیراز:

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر مریم توسلی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر مریم توسلی

ثبت نظر برای دکتر مریم توسلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

درباره دکتر مریم توسلی

دکتر مریم توسلی

رزرو نوبت اینترنتی و تلفنی از دکتر مریم توسلی یکی از بهترین متخصص های قلب و عروق و فوق تخصص اکوجنین در شیراز از طریق سایت سینا پزشک

قلب یکی از مهم ترین اعضای بدن است که کار آن خون رسانی و اکسیژن رسانی به سایر اعضا می باشد. بروز کوچک ترین مشکل در عروق قلب می تواند باعث مختل شدن فعالیت قلب و در نتیجه اختلال در کار سایر اعضای بدن شود.

امروزه افراد بسیار زیادی از بیماری های قلبی رنج می برند. در صورتی که افراد به یک پزشک متبحر و با تجربه مراجعه کنند قادرند بیماری های قلبی خود را با صرف کم ترین هزینه درمان کنند. پزشکان زیادی در زمینه بیماری های قلب و عروق فعالیت می کنند.

 دکتر مریم توسلی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه قلب و عروق  در شیراز می باشد. در ادامه به معرفی بیش تر خانم دکتر مریم توسلی خواهیم پرداخت.

 

 

معرفی دکتر مریم توسلی و ساعت کاری ایشان؛

 

دکتر مریم توسلی دارای فوق تخصص اکوکاردیوگرافی قلب از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد و تا به امروز هزاران عمل جراحی انجام داده و جان بسیاری از بیماران قلبی را نجات داده است.

هم چنین دکتر مریم توسلی دارای تخصص اکو جنین از دانشگاه تهران، تخصص قلب و عروق از دانشگاه شیراز و جز هیئت علمی درمانی دانشگاه تهران می باشد. ایشان دارای ۱۵ سال سابقه کاری در زمینه جراحی های قلب و عروق می باشد و ساعت کار مطب دکتر توسلی،  از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ و از ساعت ۱۶ الی ۲۲، به غیر از بعد از ظهر پنج شنبه تمام روز های هفته و در مطب شخصی ایشان می باشد.

 

خدمات ارائه شده توسط دکتر مریم توسلی در شیراز؛

 

دکتر مریم توسلی با ارائه خدماتی مانند اکو سلامت جنین، اکو مری، اکو چهار بعدی، اکو بیماری های مادر زادی، تست ورزش، آنژیوگرافی قلب، هولتر مانیتورینگ آریتمی و فشار خون، اکو بافتی و .... توانسته است پای بیماران زیادی را به مطب خود باز کند.

 

نظرات افراد در مورد دکتر مریم توسلی

 

خانم دکتر مریم توسلی به دلیل دقت بالا در کار خود، برخورد اجتماعی مناسب، آماده سازی و روحیه دادن به بیمار، توضیح نحوه کار برای بیمار و ... تا امروز توانسته است نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند.

با جست و جو کردن نام ایشان در گوگل و مراجعه به سایت سینا پزشک مربوط به ایشان می توانید نظرات رضایت بخش بیمارانی که برای درمان نزد این پزشک رفته اند را مطالعه کنید.

 

دکتر مریم توسلی متخصص قلب و عروق

 

دکتر مریم توسلی یکی از بهترین متخصص های قلب و عروق و فوق تخصص اکو در شیراز می باشند. برای معرفی هر چه بیشتر فعالیت های ایشان باید گفت قلب به عنوان حیاتی ترین و مهم ترین عضو بدن شناخته می شود و بررسی وضعیت سلامت این عضو در طول حیات هر فرد ضروری و بسیار حائز اهمیت است.

 

 باید بدانید که قلب در بدن ما مانند یک پمپ عمل می کند به این صورت که با هدایت و پمپاژ خون به نقاط مختلف بدن وظیفه ی خون رسانی به اندام های بدن ما را به عهده می گیرد. با توجه به این توضیحات اگر در این عضو از بدن ما اختلالی ایجاد شود سایر اندام ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند و فعالیت آن ها هم دچار مشکل می شود. مشکلات مربوط به قلب و عروق در هر سنی ممکن است گریبان گیر افراد مختلف شود و روند زندگی معمول آن ها با اختلال مواجه کند اما در اکثر افراد این مشکلات در سنین بالا بیشتر خود را نشان می دهد.

 

 با توجه به توضیحاتی که ذکر شد مراجعه ی دوره ای به متخصص قلب و عروق برای افراد مختلف از ضروریات محسوب می شود و یافتن یک پزشک کار بلد بسیار حائز اهمیت می باشد. همانطور که گفتیم دکتر مریم توسلی از حاذق ترین پزشکان شهر شیراز هستند که در زمینه ی قلب و عروق تخصص دارند.

 

 در خصوص معرفی هرچه بیشتر دکتر مریم توسلی باید گفت که ایشان دارای فوق تخصص اکوردیوگرافی (فلوشیپ) دانشگاه علوم پزشکی تهران، تخصص اکو جنین دانشگاه علوم پزشکی تهران، پزشکی عمومی دانشگاه شیراز و تخصص قلب و عروق دانشگاه شیراز می باشند. دکتر مریم توسلی از رتبه های ممتاز در سطح کشور در زمینه فعالیتی خود هستند و دارای بورد تخصصی می باشند. در ادامه بیشتر با دکتر مریم توسلی و زمینه ی فعالیت ایشان آشنا خواهیم شد.

 

زمینه فعالیت دکتر مریم توسلی

 

اگر بخواهیم زمینه ی فعالیت دکتر مریم توسلی را به صورت خلاصه وار شرح دهیم باید بگوییم که ایشان در زمینه ی اکو استرس، اکو چهار بعدی، اکو بیماری های مادر زادی، اکو مری، نوار قلب، انژیوگرافی، هولتر 24 ساعته فشار خون و اریتمی، تست ورزش و اکو سلامت جنین فعالیت دارند و فعالیت های دکتر مریم توسلی را می شود در دسته بندی متخصص قلب و عروق، فلوشیپ فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی در شیراز و قلب و عروق قرار داد.

 

بهترین دکتر قلب و عروق در شیراز

 

با توجه به مطالب ذکر شده همانطور که گفتیم قلب به عنوان حیاتی ترین و مهم ترین عضو بدن شناخته می شود و بررسی وضعیت سلامت این عضو در طول حیات هر فرد ضروری و بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه قلب کار هدایت و پمپاژ خون به نقاط مختلف بدن و وظیفه ی خون رسانی به اندام های بدن ما را به عهده دارد انتخاب یک پزشک حاذق و کاربلد که بتوان با اطمینان به ایشان مراجعه کرد بسیار مهم است.

 

از جمله عواملی که در انتخاب یک دکتر خوب  مهم است داشتن تجربه و سابقه است. زیرا، تجربه در تشخیص سریع بیماری و اقدام برای درمان آن به وسیله پزشک بسیار مهم است. متخصصان قلب و عروق در زمینه ی فعالیت های خود باید دانش کافی داشته باشند و همواره برای به روز کردن اطلاعات خود تلاش کنند و به انجام مطالعه بپردازند.

 

 توان تصمیم گیری به موقع و داشتن وجدان کاری نیز از دیگر ویژگی های یک پزشک خوب است و یک دکتر کاربلد و خبره علاوه بر تخصص در کار خود باید توان برقراری ارتباط با بیماران را نیز داشته باشید. زیرا، این مورد در ایجاد حس اعتماد و اطمینان برای بیمار بسیار کارساز و حائز اهمیت است. دکتر مریم توسلی یکی از بهترین مختصصان قلب و عروق ایران و شیراز هستند و با سابقه ی درخشان و عملکردی که در جلب رضایت مراجعین خود داشته اند توانسته اند نامشان را به عنوان یکی از بهترین متخصصین قلب و عروق شیراز بر سر زبان ها بیندازند.

 

شما همراهان گرامی اگر از بیماری های مربوط به قلب و عروق رنج می برید و به دنبال یک پزشک حاذق هستید با اطمینان خاطر می توانید به دکتر مریم توسلی مراجعه کنید.

 

آدرس مطب دکتر مریم توسلی

 

با جستجوی نام دکتر مریم توسلی در گوگل می توانید آدرس و شماره تلفن مطب ایشان را به آسانی پیدا کنید. مطب دکتر مریم توسلی در فارس، شیراز، خیابان اردیبهشت، روبروی آزمایشگاه دانشبد، حد فاصل بیست متری و صورتگر، ساختمان فروردین، طبقه اول قرار دارد. همچنین برای برقرای تماس با مطب ایشان و کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با نوبت دهی اینترنتی و نحوه ی مراجعه به دکتر مریم توسلی می توانید با پشتیبان سایت سینا پزشک با شماره های 09178810721 و 09304719151 تماس برقرار کنید.

 

بیمه های طرف قرارداد با دکتر مریم توسلی

از جمله بیمه هایی که با دکتر مریم توسلی طرف قرارداد هستند می توان مواردی نظیر بیمه تامین اجتماعی با مهر پزشک خانواده، بیمه تامین اجتماعی با برگ ارجاع، بیمه نیروهای مسلح با مهر پزشک خانواده، بیمه نیروهای مسلح با برگ ارجاع، و بیمه خدمات درمانی با مهر پزشک خانواده اشاره کرد. مراجعین محترم جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص بیمه ی خود می توانند با مطب دکتر مریم توسلی تماس حاصل فرمایند.

 

 

دریافت نوبت اینترنتی از دکتر مریم توسلی از طریق سینا پزشک:

 

شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه ی دکتر مریم توسلی در سایت سینا پزشک و یا شماره گیری با پشتیبان سایت، برای رزرو و دریافت نوبت اقدام کنید. ساعت کاری دکتر مریم توسلی در شیراز به صورت همه روزه ساعت 15 الی 22 می باشد. (به غیر از پنجشنبه ها و روزهای تعطیل).

 

سخن پایانی

 

همانطور که پیشتر گفتیم دکتر مریم توسلی دارای فوق تخصص اکوردیوگرافی (فلوشیپ) دانشگاه علوم پزشکی تهران، تخصص اکو جنین دانشگاه علوم پزشکی تهران، پزشکی عمومی دانشگاه شیراز و تخصص قلب و عروق دانشگاه شیراز می باشند و در زمینه هایی نظیر ، اکو چهار بعدی، اکو بیماری های مادر زادی، اکو مری، نوار قلب، انژیوگرافی، هولتر 24 ساعته فشار خون و اریتمی، اکو سلامت جنین و... فعالیت دارند.

 

لذا با توجه به اهمیتی که قلب به عنوان یکی از اصلی ترین اعضای بدن دارد در صورت ابتلا به هر گونه از بیماری های مربوط به قلب و عروق می توانید با اطمینان خاطر به دکتر مریم توسلی مراجعه کنید. ایشان به سبب عملکردی که در کسب رضایت بیماران و مراجعین خود داشته اند نامی شناخته هستند و از محبوبیت بالایی برخوردارند. با جستجوی نام و آدرس می توانید به رزرو نوبت اینترنتی  از سایت سینا پزشک و مراجعه به دکتر مریم توسلی بپردازید.

 

 

 

دکتر مریم توسلی متخصص قلب و عروق ، هستند. مطب دکتر مریم توسلی واقع در شهر شیراز قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین دکتر مریم توسلی در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم توسلی متخصص متخصص قلب و عروق در شهر شیراز از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر دکتر مریم توسلی را مشاهده کنید.