دریافت نوبت دکتر علی کوهی متخصص گوش، حلق و بینی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-koohi

کد نظام پزشکی: 112204

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی کوهی

متخصص: گوش، حلق و بینی

اگر شما دکتر علی کوهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی کوهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

نمونه کار های دکتر علی کوهی

ثبت نظر برای دکتر علی کوهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی کوهی

دکتر علی کوهی فوق تخصص(فلوشیپ) اتولوژی نرواتولوژی (جراحی گوش و قاعده جمجمه) هستند.ایشان در سال ۱۳۷۷ شروع به تحصیل در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران کردند.بلافاصله بعد از گذران پزشکی عمومی به عنوان رزیدنت در حوزه گوش و حلق و بینی و جراحی سروگردن در بیمارستان امیر اعلم به مدت ۴ سال مشغول به فعالیت شدند. در سال ۱۳۸۹ رتبه یک کشوری برد گوش ملق وبینی را کسب و در همان سال عضو هیئت علمی دانشگاه تهران شدند. در سال ۱۳۹۷ دوره فلوشیپ اتولوژی_نوراتولوژی و جراحی قائده جمجمه را در دانشگاه استنفورد آمریکا سپری نمودند. ایشان دارای عناوین برجسته ای در داخل و خارج کشور هستند.از عناوین ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشیار گروه گوش و حلق و بینی

رئیس بخش گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در بیمارستان امیر اعلم

عضو هیئت مدیره انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران

عضو جامعه نوراتولوژی آمریکا_ANS

( American neurotology society)

عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا_AAO-HNS

(American academy of otolaryngology head and neck surgery)

عضو جراحان قاعده جمجمه آمریکای شمالی_NASB

(North American skull base society)

از افتخارات دکتر علی کوهی می توان به موارد زیر اشاره کرد

رتبه اول برد در سال ۱۳۸۹

کسب رتبه ۴ کنکور سراسری در سال ۱۳۷۷

عضوبنیاد ملی نخبگان ایران

دکتر علی کوهی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر علی کوهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی کوهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی کوهی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی کوهی را مشاهده کنید.