دریافت نوبت دکتر علی باباشاهی آشتیانی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-babashahi-ashtiyani

کد نظام پزشکی: 81282

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی باباشاهی آشتیانی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر علی باباشاهی آشتیانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی باباشاهی آشتیانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر علی باباشاهی آشتیانی

ثبت نظر برای دکتر علی باباشاهی آشتیانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی باباشاهی آشتیانی

دکتر علی باباشاهی آشتیانی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر علی باباشاهی آشتیانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی باباشاهی آشتیانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی باباشاهی آشتیانی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی باباشاهی آشتیانی را مشاهده کنید.