رزرو نوبت اینترنتی دکتر مرتضی حیدری متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مرتضی حیدری

کد نظام پزشکی: 105114

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرتضی حیدری

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر مرتضی حیدری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرتضی حیدری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مرتضی حیدری

ثبت نظر برای دکتر مرتضی حیدری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرتضی حیدری

دکتر مرتضی حیدری متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر مرتضی حیدری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرتضی حیدری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرتضی حیدری متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرتضی حیدری را مشاهده کنید.