دریافت نوبت دکتر عبدالرضا شیخ رضایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolreza-sheykh-rezaei

کد نظام پزشکی: م-18297

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالرضا شیخ رضایی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر عبدالرضا شیخ رضایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالرضا شیخ رضایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر عبدالرضا شیخ رضایی

ثبت نظر برای دکتر عبدالرضا شیخ رضایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالرضا شیخ رضایی

دکتر عبدالرضا شیخ رضایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر عبدالرضا شیخ رضایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالرضا شیخ رضایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرضا شیخ رضایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالرضا شیخ رضایی را مشاهده کنید.