رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرزاد محرابی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرزاد محرابی

کد نظام پزشکی: 50913

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزاد محرابی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر فرزاد محرابی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزاد محرابی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر فرزاد محرابی

ثبت نظر برای دکتر فرزاد محرابی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزاد محرابی

متخصص مغز و اعصاب -فلوشیپ MS
هیت علمی دانشگاه علوم پزشکی
نوار مغز_نوار عضله_نوار چشم(vep)

دکتر فرزاد محرابی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر فرزاد محرابی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزاد محرابی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزاد محرابی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزاد محرابی را مشاهده کنید.