دریافت نوبت دکتر مهدی سلطانی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehdi-soltani

کد نظام پزشکی: 59116

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی سلطانی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر مهدی سلطانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی سلطانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر مهدی سلطانی

ثبت نظر برای دکتر مهدی سلطانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی سلطانی

بورد تخصصی مغز و اعصاب از امریکا ۲۰۱۰
بورد فوق تخصصی بیماریهای تشنجی و صرع از امریکا
درمان صرع های مقاوم به دارو، بررسی و درمان جراحی صرع و VNS
درمان کلیه بیماریهای مغز و اعصاب بزرگسالان

دکتر مهدی سلطانی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر مهدی سلطانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی سلطانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی سلطانی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی سلطانی را مشاهده کنید.