رزرو نوبت اینترنتی دکتر احسان مرادی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر احسان مرادی

کد نظام پزشکی: 91928

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احسان مرادی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر احسان مرادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احسان مرادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر احسان مرادی

ثبت نظر برای دکتر احسان مرادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احسان مرادی

متخصص جراحی مغز، اعصاب و ستون فقرات
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی مغز و ستون فقرات کودکان
استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر احسان مرادی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر احسان مرادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احسان مرادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احسان مرادی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احسان مرادی را مشاهده کنید.