دریافت نوبت دکتر ناهیده خسروشاهلی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nahideh-khosro-shahli

کد نظام پزشکی: م-30398

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ناهیده خسروشاهلی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر ناهیده خسروشاهلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ناهیده خسروشاهلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر ناهیده خسروشاهلی

ثبت نظر برای دکتر ناهیده خسروشاهلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ناهیده خسروشاهلی

دکتر ناهیده خسروشاهلی متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر ناهیده خسروشاهلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ناهیده خسروشاهلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ناهیده خسروشاهلی متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ناهیده خسروشاهلی را مشاهده کنید.