رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی محمد فاضلی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی محمد فاضلی

کد نظام پزشکی: 130806

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی محمد فاضلی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر علی محمد فاضلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی محمد فاضلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر علی محمد فاضلی

ثبت نظر برای دکتر علی محمد فاضلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی محمد فاضلی

دکتر محمدعلی فاضلی
بورد تخصصی جراحی مغز واعصاب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
فلوشیپ قاعده جمجمه فدراسیون جهانی جراحان اعصاب
تومورهای مغزی، ضربات مغزی هیدروسفالی، ناهنجاریهای مادرزادی مغز و نخاع، مشکلات ستون فقرات ( تنگی کانال نخاعی و پارگی دیسک)

مشاوره تلفنی و واتساپ
۰۹۱۲۴۹۵۶۲۷۱

دکتر علی محمد فاضلی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر علی محمد فاضلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی محمد فاضلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی محمد فاضلی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی محمد فاضلی را مشاهده کنید.