دریافت نوبت دکتر پیمان واحدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-peyman-vahedi

کد نظام پزشکی: 86656

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پیمان واحدی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر پیمان واحدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پیمان واحدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر پیمان واحدی

ثبت نظر برای دکتر پیمان واحدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پیمان واحدی

عناوین و افتخارات دکتر پیمان واحدی :

فوق تخصص جراحی ستون فقرات و متخصص جراحی مغز و اعصاب

فلوشیپ جراحی ستون فقرات از دانشگاه Thomas Jefferson امریکا

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه از دانشگاه Tubingen آلمان

فلوشیپ جراحی ستون فقرات از انگلستان

فلوشیپ جراحی ستون فقرات ازانجمن جراحان مغز واعصاب و کنگره جراحان مغز و اعصاب امریکا (AANS/CNS DSPN)

فلوشیپ فدراسیون جهانی جراحی مغز و اعصاب (WFNS)

عضو انجمن جراحان مغز و اعصاب امریکا (AANS)

عضو انجمن جراحان ستون فقرات امریکای شمالی (NASS)

عضو کالج سلطنتی جراحان اسکاتلند (RCSed)

عضو سازمان نظام پزشکی انگلستان (GMC-UK)

عضو هیات علمی دانشگاه

***انجام اعمال جراحی فوق تخصصی ستون فقرات

***اعمال جراحی کم تهاجمی ستون فقرات (MISS)

***جراحی تومورهای مغز و قاعده جمجمه

دکتر پیمان واحدی حائز رتبه سوم بورد تخصصی جراحی مغز وا عصاب بوده و تنها جراح مغز و اعصاب ایرانی است که مدارک فوق تخصصی خود را از دو انجمن مهم جراحان مغز و اعصاب امریکا و فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب دریافت نموده است.ایشان در حال حاضر بعنوان استاد دانشگاه و فوق تخصص جراحی ستون فقرات مشغول به فعالیت می باشند.

اخذ جوایز متعدد از انجمن جراحان مغز و اعصاب امریکا، کنگره جراحان مغز و اعصاب امریکا، فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب، عضویت در نظام پزشکی انگلستان، فلوشیپ کالج سلطنتی جراحان اسکاتلند، کسب رتبه پژوهشگر برتر دانشگاه در سه سال متوالی، عضویت در انجمن نخبگان ایران و اخذ تقدیر نامه رسمی از وزارت بهداشت بعنوان سر آمد علمی، چاپ بیش از ۴۰ مقاله علمی در ژورنالهای پزشکی معتبر بین المللی، عضویت بعنوان هیات تحریریه و داور علمی ژورنالهای فوق تخصصی معتبر دنیاو ... از جمله افتخارات متعدد علمی-پژوهشی ایشان می باشد

دکتر پیمان واحدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر پیمان واحدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پیمان واحدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پیمان واحدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پیمان واحدی را مشاهده کنید.