دریافت نوبت دکتر وحید حیدری متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-vahid-heydari

کد نظام پزشکی: 105006

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر وحید حیدری

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر وحید حیدری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر وحید حیدری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر وحید حیدری

ثبت نظر برای دکتر وحید حیدری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر وحید حیدری

دکتر وحید حیدری متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات و دارای بورد تخصصی می باشد. دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و دوره تخصص را در رشته جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره فوق تخصص را در زمینه جراحی تشنج، نورواندوسکوپی و جراحی مغز و اعصاب کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است.

دوره تکمیلی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات را با تمرکز بر جراحی تشنج در کشور کانادا گذرانده است و موفق به دریافت دیپلمای جراحی مغز و اعصاب از دپارتمان فانکشنال نوروسرجری Toronto Western Hospital شده است. در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد و در بیمارستان های فیروزگر و بیمارستان محب کوثر فعالیت دارد. در بیمارستان فیروزگر با استفاده از امکانات LTM و نورونویگیشن، جراحی تشنج را از 4 سال قبل شروع کرده است و تاکنون جراحی های موفقیت آمیز متعددی را در بیماران مبتلا به تشنج و صرع مقاوم به درمان در بیمارستان فیروزگر انجام داده است.

جراحی انواع تومورهای مغز و نخاع، اختلالات دیسک و ستون فقرات، اندوسکوپی مغز و ناهنجاریهای مادرزادی را انجام می دهد

دکتر وحید حیدری متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر وحید حیدری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر وحید حیدری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر وحید حیدری متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر وحید حیدری را مشاهده کنید.