رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهدی خواجوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهدی خواجوی

کد نظام پزشکی: 100131

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی خواجوی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر مهدی خواجوی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی خواجوی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر مهدی خواجوی

ثبت نظر برای دکتر مهدی خواجوی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی خواجوی

دوره تکمیلی جراحی های میکروسکوپی مغز و نخاع از فنلاند(تومورهای مغزی و نخاعی)، عضو رسمی جامعه جراحان مغزواعصاب اروپا ، بورد تخصصی کتبی جراحی مغز و اعصاب از اتحادیه اروپا، نفر برتر بورد تخصصی جراحی مغزواعصاب ایران امکان پذیرش بیماران برای جراحی مغز و یا ستون فقرات در بیمارستانهای خصوصی مدرن تهران از سراسر ایران و کشورهای دیگر برای جراحی اورژانس در بیمارستانهای خصوصی و درجه یک تهران با تلفن ۰۹۱۲۰۷۵۲۲۵۲ تماس بگیرید (تلفن یا واتساپ)

دکتر مهدی خواجوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر مهدی خواجوی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی خواجوی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی خواجوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی خواجوی را مشاهده کنید.