رزرو نوبت اینترنتی دکتر منصور ولایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر منصور ولایی

کد نظام پزشکی: 110592

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر منصور ولایی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر منصور ولایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر منصور ولایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر منصور ولایی

ثبت نظر برای دکتر منصور ولایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر منصور ولایی

جراح تومورهای مغزی خونریزی های مغز
جراح تومورهای نخاع و دیسک کمر و گردن
جراحی های لیزری دیسکها...

دکتر منصور ولایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر منصور ولایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر منصور ولایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر منصور ولایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر منصور ولایی را مشاهده کنید.