دریافت نوبت دکتر مرضیه نظری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-marziyeh-nazari

کد نظام پزشکی: 96285

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرضیه نظری

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر مرضیه نظری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرضیه نظری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر مرضیه نظری

ثبت نظر برای دکتر مرضیه نظری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرضیه نظری

دارای بورد تخصصی نورولوژی
از دانشگاه شهید بهشتی
عضو سابق هیات علمی دانشگاه ازاد شاهرود
سابقه کار 10 سال
همکاری در پایان نامه دانشجویان
پزشکی به عنوان استاد راهنماو استاد مشاور

دکتر مرضیه نظری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر مرضیه نظری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرضیه نظری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرضیه نظری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرضیه نظری را مشاهده کنید.