رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی

کد نظام پزشکی: 121388

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی

ثبت نظر برای دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی

دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید ابوالقاسم مرتضوی را مشاهده کنید.