رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید رضا میرفلاح متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید رضا میرفلاح

کد نظام پزشکی: 79394

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید رضا میرفلاح

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر سید رضا میرفلاح هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید رضا میرفلاح هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر سید رضا میرفلاح

ثبت نظر برای دکتر سید رضا میرفلاح

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید رضا میرفلاح

دکتر سید رضا میرفلاح متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر سید رضا میرفلاح واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید رضا میرفلاح در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید رضا میرفلاح متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید رضا میرفلاح را مشاهده کنید.