دریافت نوبت دکتر سید حسین حسن پور اونجی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-hosein-hasan-poor-oonji

کد نظام پزشکی: 22833

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید حسین حسن پور اونجی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر سید حسین حسن پور اونجی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید حسین حسن پور اونجی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر سید حسین حسن پور اونجی

ثبت نظر برای دکتر سید حسین حسن پور اونجی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید حسین حسن پور اونجی

دکتر سید حسین حسن پور اونجی متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر سید حسین حسن پور اونجی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید حسین حسن پور اونجی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید حسین حسن پور اونجی متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید حسین حسن پور اونجی را مشاهده کنید.