رزرو نوبت اینترنتی دکتر مجتبی کامیاب قمصری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مجتبی کامیاب قمصری

کد نظام پزشکی: 33623

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مجتبی کامیاب قمصری

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر مجتبی کامیاب قمصری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مجتبی کامیاب قمصری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر مجتبی کامیاب قمصری

ثبت نظر برای دکتر مجتبی کامیاب قمصری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مجتبی کامیاب قمصری

دکتر مجتبی کامیاب قمصری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر مجتبی کامیاب قمصری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مجتبی کامیاب قمصری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجتبی کامیاب قمصری متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مجتبی کامیاب قمصری را مشاهده کنید.