دریافت نوبت دکتر اکرم پناهی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-akram-panahi

کد نظام پزشکی: 111331

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اکرم پناهی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر اکرم پناهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اکرم پناهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر اکرم پناهی

ثبت نظر برای دکتر اکرم پناهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اکرم پناهی

بورد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب از دانشگاه تهران
فلوشیپ بیماریهای نوروماسکولار (عصب-عضله) از هلند
دوره تکمیلی سونوگرافی عصب و عضله از هلند

دکتر اکرم پناهی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر اکرم پناهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اکرم پناهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اکرم پناهی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اکرم پناهی را مشاهده کنید.