دریافت نوبت دکتر محمدکاظم بخشنده متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-kazem-bakhshandeh

کد نظام پزشکی: 115062

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدکاظم بخشنده

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: مغز و اعصاب کودکان

اگر شما دکتر محمدکاظم بخشنده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدکاظم بخشنده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر محمدکاظم بخشنده

ثبت نظر برای دکتر محمدکاظم بخشنده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدکاظم بخشنده

فلوشیپ عصبی عضلانی (نوروماسکولار)
فوق تخصص بیماریهای مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
تخصص بیماریهای کودکان

دکتر محمدکاظم بخشنده متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان هستند. مطب دکتر محمدکاظم بخشنده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدکاظم بخشنده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدکاظم بخشنده متخصص کودکان و نوزادان مغز و اعصاب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدکاظم بخشنده را مشاهده کنید.