رزرو نوبت اینترنتی دکتر بهنام صفرپورلیما متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر بهنام صفرپورلیما

کد نظام پزشکی: 100433

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهنام صفرپورلیما

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر بهنام صفرپورلیما هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهنام صفرپورلیما هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر بهنام صفرپورلیما

ثبت نظر برای دکتر بهنام صفرپورلیما

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهنام صفرپورلیما

دکتر بهنام صفرپورلیما متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر بهنام صفرپورلیما واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهنام صفرپورلیما در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهنام صفرپورلیما متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهنام صفرپورلیما را مشاهده کنید.