دریافت نوبت دکتر شادی شکوه یار متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shadi-shekooh-yar

کد نظام پزشکی: 102745

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شادی شکوه یار

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر شادی شکوه یار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شادی شکوه یار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر شادی شکوه یار

ثبت نظر برای دکتر شادی شکوه یار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شادی شکوه یار

دکتر شادی شکوه یار
متولد ۱۳۵۸ تهران
دانشنامه ی تخصصی بیماری های مغز واعصاب و ستون فقرات از دانشگاه شیراز
و دوره تکمیلی جنرال نورولوژی دانشگاه وین به مدت یکسال

دکتر شادی شکوه یار متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر شادی شکوه یار واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شادی شکوه یار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شادی شکوه یار متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شادی شکوه یار را مشاهده کنید.