دریافت نوبت دکتر علیرضا رضایی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-alireza-rezaei

کد نظام پزشکی: 106414

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا رضایی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر علیرضا رضایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا رضایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر علیرضا رضایی

ثبت نظر برای دکتر علیرضا رضایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی فوق تخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ تشنج و مانیتورینگ نوار مغز با سابقه بیش از 15 سال عضو هیات علمی دانشگاه و تجربه در زمینه بیماریهای مغز و اعصاب و به خصوص تشنج آماده ارایه خدمت به کودکان دلبند شماست. ایشان علاوه بر فوق تخصص مغز و اعصاب دوره فلوشیپ(دوره تکمیلی) مانیتورینگ نوار مغز و تشنج(صرع) را گذرانده است. موارد صرع مقاوم را که نیاز به جراحی دارد را شناسایی و مدیریت میکند. سالانه هزاران بیمار مبتلا به تشنج توسط ایشان درمان میشود. ایشان همچنین در سایر بیماریهای اعصاب کودکان من جمله اوتیسم، بیش فعالی و فلج مغزی تبحر ویژه ای دارد. به دلیل اینکه برخی بیماران از جمله تشنج، سردرد، تاخیر گفتار و حرکت و بیش فعالی نیاز به انجام نوار مغز می باشد، حتما پس از نوبتدهی اینترنتی(مبلغ اخذ شده پیش پرداخت است و غیر قابل برگشت) با منشی هماهنگ نمایید تا مراحل ویزیت با کمترین اتلاف وقت انجام شود. در مطب نوار مغز ویدو مانیتورینگ و نوار مغز استاندارد قابل انجام است.

دکتر علیرضا رضایی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر علیرضا رضایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا رضایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا رضایی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا رضایی را مشاهده کنید.