دریافت نوبت دکتر خلیل میرزامحمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-khalil-mirza-mohamadi

کد نظام پزشکی: 131867

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر خلیل میرزامحمدی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر خلیل میرزامحمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر خلیل میرزامحمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر خلیل میرزامحمدی

ثبت نظر برای دکتر خلیل میرزامحمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر خلیل میرزامحمدی

رتبه برتر بورد تخصصی جراحی مغز و ستون فقرات
جراحی اندوسکوپیک قاعده جمجمه و ستون فقرات
جراحی های بسته دیسک،جراحیهای اصلاحی ستون فقرات

دکتر خلیل میرزامحمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر خلیل میرزامحمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر خلیل میرزامحمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر خلیل میرزامحمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر خلیل میرزامحمدی را مشاهده کنید.