رزرو نوبت اینترنتی دکتر ابوالحسن ارتیاعی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

کد نظام پزشکی: 118079

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر ابوالحسن ارتیاعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابوالحسن ارتیاعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر ابوالحسن ارتیاعی

ثبت نظر برای دکتر ابوالحسن ارتیاعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابوالحسن ارتیاعی

دکتر ابوالحسن ارتیاعی هستم.عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب دیسک و ستون فقرات از دانشگاه تهران و فلوشیپ رسمی فوق تخصصی استریوتاکسی و فانکشنال از دانشگاه شهید بهشتی. دارای مقالات متعدد در زمینه جراحی مغز و اعصاب. فلوشیپ من در زمینه جراحی های لازم برای درمان قطعی بیماران تشنجی و پارکینسونی و جراحی های مغزی ظریف به صورت استریوتاکسی بدون بیهوشی و آسیب به بافت مغز میباشد و تجربه های موفق زیادی در درمان قطعی بیماران تشنجی و پارکینسونی داشته ام. همچنین در بیماران دچار دردهای مقاوم به درمان و روشهای نوین جراحی عملکرد سیستم عصبی فعالیت میکنم.

دکتر ابوالحسن ارتیاعی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر ابوالحسن ارتیاعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابوالحسن ارتیاعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابوالحسن ارتیاعی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابوالحسن ارتیاعی را مشاهده کنید.