دریافت نوبت دکتر فرشته شاه محمدی درمنی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fereshteh-shah-mohamadi-darmani

کد نظام پزشکی: 26639

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرشته شاه محمدی درمنی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر فرشته شاه محمدی درمنی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرشته شاه محمدی درمنی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر فرشته شاه محمدی درمنی

ثبت نظر برای دکتر فرشته شاه محمدی درمنی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرشته شاه محمدی درمنی

دکتر فرشته شاه محمدی درمنی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر فرشته شاه محمدی درمنی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرشته شاه محمدی درمنی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرشته شاه محمدی درمنی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرشته شاه محمدی درمنی را مشاهده کنید.