دریافت نوبت دکتر ونوس حاجی علی اکبر متخصص زنان، زایمان و زیبایی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-venous-haji-ali-akbar

کد نظام پزشکی: 105812

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ونوس حاجی علی اکبر

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی

اگر شما دکتر ونوس حاجی علی اکبر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ونوس حاجی علی اکبر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی

نمونه کار های دکتر ونوس حاجی علی اکبر

ثبت نظر برای دکتر ونوس حاجی علی اکبر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ونوس حاجی علی اکبر

متخصص زنان و زایمان -بورد تخصصی- فلوشیپ فوق تخصصی نازایی IVF ,لاپاراسکوپی از دانشگاه تهران

دکتر ونوس حاجی علی اکبر متخصص زنان، زایمان و زیبایی هستند. مطب دکتر ونوس حاجی علی اکبر واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ونوس حاجی علی اکبر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ونوس حاجی علی اکبر متخصص زنان، زایمان و زیبایی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ونوس حاجی علی اکبر را مشاهده کنید.