دریافت نوبت دکتر هما پرند متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-homa-parand

کد نظام پزشکی: 132044

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هما پرند

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر هما پرند هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هما پرند هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر هما پرند

ثبت نظر برای دکتر هما پرند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هما پرند

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

دارای بوردتخصصی

مرکز تخصصی لیزر بانوان( مونالیزاتاچ):

درمان اختصاصی خشکی واژن، عفونت های مکرر واژن، بی اختیاری استرسی ادرار، مقاربت دردناک ، روشن سازی واژن و لابیاپلاستی ، نمونه برداری ، درمان استریا یا خطوط استرچ مارک ( خطوط چاقی و لاغری) و درمان اسکار ناحیه سزارین همگی با لیزر پیشرفته مونالیزاتاچ تنها لیزر دارای تاییده سازمان غذا و داروی امریکا و وزارت بهداشت ایران قابل انجام میباشند.

کربوکسی تراپی واژن:

روشن سازی واژن ، افزایش میل جنسی و رفع چین و چروک ناحیه تناسلی

کرایوتراپی:

درمان زگیل های تناسلی و فریز دهانه رحم

پاپ اسمیر و نمونه برداری

انجام کلیه اعمال جراحی زنان

زایمان طبیعی و سزارین

هیستروسکوپی رحم

دی بی دی پلاسما واژن

اوزون تراپی واژن درمان زگیل و تبخال تناسلی IUI

دکتر هما پرند متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر هما پرند واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هما پرند در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هما پرند متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هما پرند را مشاهده کنید.