رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

کد نظام پزشکی: 117355

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

ثبت نظر برای دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

فلوشیپ فوق تخصصی نازایی و IVF هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی از دانشگاه تهران

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید را مشاهده کنید.