دریافت نوبت دکتر فاطمه علیزاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fatemeh-alizadeh

کد نظام پزشکی: 59906

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه علیزاده

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر فاطمه علیزاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه علیزاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر فاطمه علیزاده

ثبت نظر برای دکتر فاطمه علیزاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه علیزاده

دکتر فاطمه علیزاده (جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی) در سال ۱۳۷۹ موفق به نائل شدن به درجه متخصص زنان ، زایمان از دانشگاه شهید بهشتی گردید و در همان سال درجه بورد تخصصی خود را با بالاترین درجه علمی کسب نمودند.ایشان عضو انجمن علمی و تخصصی جراحان ایران می باشند و به مدت ۱۳ سال در دانشگاه علوم پزشکی زنجان فعالیت داشته اند و اکنون به مدت ۶ سال در بیمارستان و کلینیک نیکان به عنوان یکی از برترین متخصصان و جراح زنان مشغول به فعالیت اند.
 

دکتر فاطمه علیزاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر فاطمه علیزاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه علیزاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه علیزاده متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه علیزاده را مشاهده کنید.