رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیما طادی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیما طادی

کد نظام پزشکی: 30274

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیما طادی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر سیما طادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیما طادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر سیما طادی

ثبت نظر برای دکتر سیما طادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیما طادی

دکتر طادی در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه تهران در رشتهی جراحی زنان و زایمان و نازایی فارغ التحصیل شد. وی از همان سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران شد. ایشان در ۱۳۹۶ دوره تخصصی اختلالات کف لگن را در دانشگاه تهران گذراندند.
- بیماریهای زنان
- درمان جراحی افتادگی رحم
- به کار گذاشتن پساری (حلقه واژینال) در موارد غیر جراحی
- درمان اختلالات ادراری (بی اختیاری ادرار)
- انجام بیوفیدبک
- جراحیهای زیبایی زنان
- لابیاپلاستی
- جراحی تنگ کردن واژن
- انجام هیستروسکوپی
- سزارین و زایمان طبیعی
- زگیل تناسلی
- میوم

دکتر سیما طادی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر سیما طادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیما طادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیما طادی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیما طادی را مشاهده کنید.