رزرو نوبت اینترنتی دکتر نگین حاجی علی اکبری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نگین حاجی علی اکبری

کد نظام پزشکی: 135555

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نگین حاجی علی اکبری

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر نگین حاجی علی اکبری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نگین حاجی علی اکبری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر نگین حاجی علی اکبری

ثبت نظر برای دکتر نگین حاجی علی اکبری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نگین حاجی علی اکبری

دکتر نگین حاجی علی اکبری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر نگین حاجی علی اکبری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نگین حاجی علی اکبری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نگین حاجی علی اکبری متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نگین حاجی علی اکبری را مشاهده کنید.