دریافت نوبت دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم متخصص زنان، زایمان و زیبایی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-manizheh-simin-dokht-hashemi-jam

کد نظام پزشکی: 48538

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی

اگر شما دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی

نمونه کار های دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

ثبت نظر برای دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم

دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم متخصص زنان، زایمان و زیبایی هستند. مطب دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم متخصص زنان، زایمان و زیبایی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر منیژه سیمین دخت هاشمی جم را مشاهده کنید.