رزرو نوبت اینترنتی دکتر آمنه حدادان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر آمنه حدادان

کد نظام پزشکی: 128675

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آمنه حدادان

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر آمنه حدادان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آمنه حدادان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر آمنه حدادان

ثبت نظر برای دکتر آمنه حدادان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آمنه حدادان

فارغ التحصیل رشته جراحی زنان_زایمان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
دارای بورد تخصصی
طرف قرارداد با بیمارستانهای میلاد، نیکان غرب، عدل، سلامت فردا و لولاگر

دکتر آمنه حدادان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر آمنه حدادان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آمنه حدادان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آمنه حدادان متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آمنه حدادان را مشاهده کنید.