دریافت نوبت دکتر فرزانه احمدپور قزوینی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farzaneh-ahmad-poor-ghazvini

کد نظام پزشکی: 128916

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر فرزانه احمدپور قزوینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزانه احمدپور قزوینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

ثبت نظر برای دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزانه احمدپور قزوینی

دکتر فرزانه احمدپور در سال ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شد و در طول دوره تحصیلات مقدماتی همواره از دانش آموزان برتر و برجسته بود.ایشان در سال ۸۲ دوران پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی قزوین شروع کرد و در سال ۸۹ با موفقیت از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.ایشان دوره طرح عمومی خود را در شهرستان چابهار در خدمت مردم محروم و دوست داشتنی این منطقه بوده و بلافاصله پس از پایان دوره طرح عمومی در آزمون پذیرش دستیار تخصصی زنان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و از سال ۹۲ تا ۹۶ دوران رزیدنتی خود را با موفقیت در اصفهان گذراند.ایشان دوران طرح تخصصی خود را در خدمت به مردم محروم شهرستان سرخس گذراند و پس از اتمام دوران طرح تخصص به زادگاه خود در تهران بازگشت و هم اکنون با تجربه چندین ساله طبابت در مناطق محروم و کم برخوردار و گذراندن دوران تخصصی مختلف و فلوشیپ زیبایی زنان ، در بیمارستان خیریه الغدیر و خصوصی تندیس و مطب شخصی خود در خدمت هموطنان عزیز میباشند.

دکتر فرزانه احمدپور قزوینی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر فرزانه احمدپور قزوینی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزانه احمدپور قزوینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزانه احمدپور قزوینی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزانه احمدپور قزوینی را مشاهده کنید.