دریافت نوبت دکتر علی نعمتی

dr-ali-nemati

کد نظام پزشکی: 98834

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی نعمتی

جراحی مغز و اعصاب

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر علی نعمتی در شیراز:

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر علی نعمتی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر علی نعمتی

ثبت نظر برای دکتر علی نعمتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب

درباره دکتر علی نعمتی

دکتر علی نعمتی

دکتر علی نعمتی یکی از بهترین متخصصان جراحی مغز و اعصاب در شهر شیراز و عضو نظام پزشکی با شماره عضویت 98834 می باشند.

 

 برای معرفی هر چه بیشتر دکتر علی نمعتی نگاهی به رشته ی تحصیلی و فعالیت های ایشان می اندازیم. در خصوص ویژگی های تخصص جراحی مغز و اعصاب باید بگوییم فعالیت متخصصان در این شاخه ی پزشکی به شناسایی بیماری های مربوط به مغز و اعصاب و ستون فقرات و راه های درمان آن مربوط می شود.

 

جراحی مغز و اعصاب تخصصی است که در صورت نیاز بیمار به جراحی از آن استفاده می شود و از پیچیده ترین شاخه های پزشکی به شمار می رود. دکتر علی نعمتی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و به سبب سابقه ی درخشان و عملکرد بسیار خوبی که در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به سیستم عصبی و درمان آن دارند نه تنها در شهر شیراز بلکه در تمام ایران نامی شناخته شده به حساب می آیند.

 

 بدون شک از اهمیت مغز به عنوان اساسی ترین عضو بدن آگاه هستید و با توجه به عملکرد ویژه ی آن در کنترل اکثر اجزای بدن قرار گرفتن واژه های مغز و اعصاب در کنار یکدیگر نیز به این دلیل است که این دو عضو که تکمیل کننده ی کار یکدیگر می باشند و با کمک یکدیگر فعالیت سایر اعضای بدن را کنترل و مدیریت می کنند.

 

به این صورت که اعصاب در بدن ما به دریافت اطلاعات از مغز می پردازند و اطاعات دریافت شده را به سایر اجزای بدن می فرستند. به همین دلیل است که اگر هر کدام از اجزای این دستگاه آسیب ببینند نه تنها کل سیستم عصبی دچار اختلال می شود، بلکه عملکرد کلی بدن نیز با مشکل مواجه می شود. دکتر علی نعمتی به عنوان یک متخصص جراح مغز و اعصاب با تشخیص مشکلات سیستم عصبی و با انجام عمل های جراحی موفق و یا درمان بیماران خود به وسیله ی سایر درمان های دارویی توانسته اند به بیماران زیادی کمک کنند و نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند.

 

 با جستجوی لیست بهترین پزشکان جراح مغز و اعصاب شیراز می توانید نام دکتر علی نعمتی را به عنوان یکی از بهترین متخصصان جراحی مغز و اعصاب ببیند. شما عزیزان اگر از بیماری های سیستم عصبی، انواع تومورهای مغزی، دیسک و ستون فقرات و... رنج می برید و به دنبال یک پزشک متخصص و حاذق هستید می توانید با اطمینان خاطر نسبت به پیشینه ی دکتر علی نعمتی به ایشان مراجعه کنید. در ادامه با دکتر علی نعمتی و فعالیت های ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

بهترین متخصص جراحی مغز و اعصاب در شیراز

در بالا نیز ذکر کردیم که مغز به عنوان اساسی ترین عضو بدن شناخته می شود و با توجه به عملکرد ویژه ی آن در کنترل اکثر اجزای بدن قرار گرفتن واژه های مغز و اعصاب در کنار یکدیگر نیز به این دلیل است که این دو عضو که تکمیل کننده ی کار یکدیگر هستند و با کمک یکدیگر فعالیت سایر اعضای بدن را کنترل و مدیریت می کنند به همین دلیل انتخاب یک پزشک حاذق و کاربلد برای درمان بیماری شما بسیار مهم است.

 

یک جراح مغز و اعصاب باید تجربه و دانش کافی در زمینه ی کار خود داشته باشد و بتواند در افزایش اطلاعات خود و به روز رسانی آن بسیار کوشا باشد، بتواند به موقع تصمیم گیری کند و از وجدان کاری بالایی برخودار باشد. همچنین باید با مهربانی با بیماران خود ارتباط برقرار کند. دکتر علی نعمتی از بهترین متخصصان جراحی مغز و اعصاب می باشند که با توجه به تجربیات و سابقه درخشان خود توانسته اند به بهترین نحو رضایت مراجعین خود را کسب کنند و جراحی های بسیار موفقی در زمینه ی مغز و اعصاب داشته باشند و در نظر سنجی ها 89 درصد از مراجعین از ایشان به نیکی یاد کرده اند.

 

 

آدرس دکتر علی نعمتی شیراز

برای یافتن آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی نعمتی با جستجوی نام ایشان دراینترنت می توانید به آسانی به آن دسترسی پیدا کنید. مطب دکتر علی نعمتی در شهر شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، مرکز پزشکی شهر، طبقه سوم، واحد 10 قرار دارد. همچنین شما با شماره گیری تلفن 07132361324 می توانید با مطب دکتر علی نعمتی در ارتباط باشید.

 

نوبت دهی اینترنتی و تلفنی دکتر علی نعمتی

بیماران محترم می توانند با مراجعه به صفحه علی نعمتی در سایت سینا پزشک برای رزرو نوبت از ایشان اقدام کنند. لازم به ذکر است که حتما قبل از مراجعه به مطب دکتر علی نعمتی با شماره تلفن 09170818585 تماس بگیرید.

 

 باید بدانید که ایشان فقط بیمارانی که نیازمند جراحی ستون فقرات و تومورهای مغزی هستند را ویزیت می کنند لذا از مراجعین محترم خواهشمندم که حتما عکس ام آر آی به همرا داشته باشند و بهتر است بدانید که نوبت انتخابی شما ساعت حضور در مطب می باشد و زمان ویزیت توسط پزشک به وسیله ی منشی ایشان برنامه ریزی می شود. همچنین لازم به ذکر است که دکتر علی نعمتی بیمارانی که توسط پزشکان دیگر جراحی شده اند را ویزیت نمی کنند.

 

خدماتی که توسط دکتر علی نعمتی ارائه می شوند:

دکتر علی نعمتی جراح و متخصص مغز و اعصابهیتند و به ارائه ی خدماتی نظیر درمان دیسک کمر و گردن، ستون فقرات، جراحی بسته دیسک کمری، لیزر، اوزون، دیسکوژل، بلوک عصبی و RF، درمان دیسک کمر بدون عمل جراحی و... می پردازند. اگر از هر کدام از این بیماری ها رنج می برید می توانید با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه فرمایید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفتیم دکتر علی نعمتی یکی از بهترین متخصصان جراحی مغز و اعصاب در شهر شیراز هستند و با توجه به اهمیت مغز به عنوان اساسی ترین عضو در کنترل اکثر اجزای بدن انتخاب یک پزشک کاربلد و شناخته شده برای درمان بیماری ما بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

دکتر علی نعمتی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و عملکرد بسیار خوبی در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به سیستم عصبی داشته اند و با انجام جراحی های موفق توانسته اند رضایت اکثر مراجعین خود کسب کنند. لذا شما عزیزان اگر از بیماری های مربوط به مغز و اعصاب رنج می برید می توانید به ایشان مراجعه کنید.

دکتر علی نعمتی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. مطب دکتر علی نعمتی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی نعمتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی نعمتی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی نعمتی را مشاهده کنید.