دریافت نوبت دکتر حمیدرضا بیژن زاده متخصص طب اورژانس

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamidreza-bizhan-zadeh

کد نظام پزشکی: 85161

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمیدرضا بیژن زاده

متخصص: طب اورژانس

اگر شما دکتر حمیدرضا بیژن زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمیدرضا بیژن زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حمیدرضا بیژن زاده

ثبت نظر برای دکتر حمیدرضا بیژن زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمیدرضا بیژن زاده

دکتر حمیدرضا بیژن زاده متخصص طب اورژانس هستند. مطب دکتر حمیدرضا بیژن زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا بیژن زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا بیژن زاده متخصص طب اورژانس در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا بیژن زاده را مشاهده کنید.