دریافت نوبت دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی متخصص جراحی عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-bahram-ghasem-zadeh-ghotb-abadi

کد نظام پزشکی: 59801

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی

ثبت نظر برای دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی

دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهرام قاسم زاده قطب آبادی را مشاهده کنید.