دریافت نوبت دکتر سیدامیدرضا ذکاوت متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-omid-reza-zekavat

کد نظام پزشکی: 72539

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدامیدرضا ذکاوت

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر سیدامیدرضا ذکاوت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدامیدرضا ذکاوت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر سیدامیدرضا ذکاوت

ثبت نظر برای دکتر سیدامیدرضا ذکاوت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدامیدرضا ذکاوت

دکتر سیدامیدرضا ذکاوت متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر سیدامیدرضا ذکاوت واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدامیدرضا ذکاوت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدامیدرضا ذکاوت متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدامیدرضا ذکاوت را مشاهده کنید.