رزرو نوبت اینترنتی دکتر سهیلا زارعی فر متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سهیلا زارعی فر

کد نظام پزشکی: 30396

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سهیلا زارعی فر

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر سهیلا زارعی فر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سهیلا زارعی فر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر سهیلا زارعی فر

ثبت نظر برای دکتر سهیلا زارعی فر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سهیلا زارعی فر

دکتر سهیلا زارعی فر متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر سهیلا زارعی فر واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سهیلا زارعی فر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سهیلا زارعی فر متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سهیلا زارعی فر را مشاهده کنید.