دریافت نوبت دکتر مهران کریمی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص خون و سرطان کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehran-karimi

کد نظام پزشکی: 30832

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهران کریمی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: خون و سرطان کودکان

اگر شما دکتر مهران کریمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهران کریمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مهران کریمی

ثبت نظر برای دکتر مهران کریمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهران کریمی

دکتر مهران کریمی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان هستند. مطب دکتر مهران کریمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهران کریمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهران کریمی متخصص کودکان و نوزادان خون و سرطان کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهران کریمی را مشاهده کنید.