دریافت نوبت دکتر مریم ذاکری نیا متخصص داخلی فوق تخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-maryam-zakeri-niya

کد نظام پزشکی: 18601

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مریم ذاکری نیا

متخصص: داخلی

فوق تخصص: خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

اگر شما دکتر مریم ذاکری نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مریم ذاکری نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مریم ذاکری نیا

ثبت نظر برای دکتر مریم ذاکری نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مریم ذاکری نیا

دکتر مریم ذاکری نیا متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) هستند. مطب دکتر مریم ذاکری نیا واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مریم ذاکری نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم ذاکری نیا متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مریم ذاکری نیا را مشاهده کنید.