رزرو نوبت اینترنتی دکتر مانی رمزی متخصص داخلی فوق تخصص خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مانی رمزی

کد نظام پزشکی: 29273

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مانی رمزی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: خون و سرطان شناسی( آنکولوژی)

اگر شما دکتر مانی رمزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مانی رمزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مانی رمزی

ثبت نظر برای دکتر مانی رمزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مانی رمزی

دکتر مانی رمزی متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) هستند. مطب دکتر مانی رمزی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مانی رمزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مانی رمزی متخصص داخلی خون و سرطان شناسی( آنکولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مانی رمزی را مشاهده کنید.