دریافت نوبت دکتر غلامرضا معتضدیان متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی پلاستیک

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-gholamreza-motazedyan

کد نظام پزشکی: 59337

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر غلامرضا معتضدیان

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک

اگر شما دکتر غلامرضا معتضدیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر غلامرضا معتضدیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر غلامرضا معتضدیان

ثبت نظر برای دکتر غلامرضا معتضدیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر غلامرضا معتضدیان

دکتر غلامرضا معتضدیان متخصص جراحی عمومی جراحی پلاستیک هستند. مطب دکتر غلامرضا معتضدیان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا معتضدیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر غلامرضا معتضدیان متخصص جراحی عمومی جراحی پلاستیک در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر غلامرضا معتضدیان را مشاهده کنید.