دریافت نوبت دکتر محمد علی سنجریان متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-ali-sanjariyan

کد نظام پزشکی: 36140

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد علی سنجریان

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر محمد علی سنجریان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد علی سنجریان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر محمد علی سنجریان

ثبت نظر برای دکتر محمد علی سنجریان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد علی سنجریان

دکتر محمد علی سنجریان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر محمد علی سنجریان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد علی سنجریان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد علی سنجریان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد علی سنجریان را مشاهده کنید.