رزرو نوبت اینترنتی دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سینا غیاثی حافظی

کد نظام پزشکی: 65969

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سینا غیاثی حافظی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر سینا غیاثی حافظی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سینا غیاثی حافظی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر سینا غیاثی حافظی

ثبت نظر برای دکتر سینا غیاثی حافظی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی
در سال 2008 موفق به نائل شدن مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه ایران گردید و در همان سال درجه بورد فوق تخصصی خود را با بالاترین درجه علمی کسب نمودند.
عضو انجمن علمی و تخصصی جراحان ایران
عضو انجمن جراحان بین المللی جراحان پلاستیک ISAPS

دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر سینا غیاثی حافظی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سینا غیاثی حافظی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سینا غیاثی حافظی را مشاهده کنید.