رزرو نوبت اینترنتی سام طهماسبی متخصص متخصص شنوایی سنجی و تجویز سمعک ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

سام طهماسبی

کد نظام پزشکی: ش-1371

Icon Rate (از 0 نظر)

سام طهماسبی

متخصص: متخصص شنوایی سنجی و تجویز سمعک

اگر شما سام طهماسبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من سام طهماسبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با متخصص شنوایی سنجی و تجویز سمعک

نمونه کار های سام طهماسبی

ثبت نظر برای سام طهماسبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره سام طهماسبی

سام طهماسبی متخصص متخصص شنوایی سنجی و تجویز سمعک هستند. مطب سام طهماسبی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین سام طهماسبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از سام طهماسبی متخصص متخصص شنوایی سنجی و تجویز سمعک در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب سام طهماسبی را مشاهده کنید.