رزرو نوبت اینترنتی زهرا ریاض منتظر متخصص مامایی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

زهرا ریاض منتظر

کد نظام پزشکی: م-2984

Icon Rate (از 0 نظر)

زهرا ریاض منتظر

متخصص: مامایی

اگر شما زهرا ریاض منتظر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من زهرا ریاض منتظر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با مامایی

نمونه کار های زهرا ریاض منتظر

ثبت نظر برای زهرا ریاض منتظر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره زهرا ریاض منتظر

زهرا ریاض منتظر متخصص مامایی هستند. مطب زهرا ریاض منتظر واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین زهرا ریاض منتظر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از زهرا ریاض منتظر متخصص مامایی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب زهرا ریاض منتظر را مشاهده کنید.