رزرو نوبت اینترنتی دکتر مصطفی آزادی متخصص طب سوزنی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مصطفی آزادی

کد نظام پزشکی: 12351-د

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مصطفی آزادی

متخصص: طب سوزنی

اگر شما دکتر مصطفی آزادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مصطفی آزادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با طب سوزنی

نمونه کار های دکتر مصطفی آزادی

ثبت نظر برای دکتر مصطفی آزادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مصطفی آزادی

طب سوزنی، پزشک خانواده

دکتر مصطفی آزادی متخصص طب سوزنی هستند. مطب دکتر مصطفی آزادی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مصطفی آزادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مصطفی آزادی متخصص طب سوزنی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مصطفی آزادی را مشاهده کنید.